Скраб DETOX "Соковита брусниця з виноградною кісточкою" 200г

Ви у пошуках гарного подарунку для коханої, подруги чи близької знайомої? Найкращий варіант – щось, що не лише має гарний вигляд, але й може практично застосовуватись у реальному житті. Пропонуємо вам органічну косметику для тіла у вигляді скрабу DETOX, доповненого солодким ароматом брусниці, як..

132 грн.

Мус для вмивання

Пінистий мус для вмивання не просто делікатно очищує епідерміс від забруднень, але і живить його всіма необхідними речовинами, захищає від пересушування, а також дає відчуття чистоти, прохолоди та легкості, дозволяє шкірі ставати свіжішою, шовковистою та гладенькою. Мус дуже приємний та ніжн..

124 грн.

Натуральний мильно-цукровий скраб для тіла "З лавандою" 350 г

Скраб являється одним з тих косметичних продуктів, які користуються шаленою популярністю серед красунь. І цей факт не викликає подиву, адже цей засіб піклується про шкіру, відлущуючи сухі омертвілі частинки та розчищаючи для живих клітин доступ повітря. І якщо ж у вас ще досі немає такого, реком..

115 грн.

Скраб для обличчя "Торкнись мого тіла"

Скраб для обличчя серії «Торкнись мого тіла» делікатно добре очищує шкіру обличчя, робить її ніжною та гладенькою. Абразивом у даному скрабі виступає абрикосова кісточка. •  глибоко та ефективно очищує•  допомагає боротися з чорними цятками•  звужує пори•  освіжає та т..

77 грн.

Маска для обличчя зі спіруліною

Маска, яка подарує вашій шкірі прекрасний зовнішній вигляд та колір. Спіруліна є головним інгредієнтом даної маски. На сьогоднішній день на нашій планеті не було знайдено жодного організму, ні рослини, ні будь-якого іншого косметичного засобу, який би містив у собі таку кількість натуральних кор..

102 грн.