"Гуцульське"

Надаєте перевагу натуральним косметичним засобам, які дозволяють належним чином доглядати за красою та здоров’я тіла? Тоді вам до нас! Пропонуємо вашій увазі якісну цікаву новинку від компанії «Sapo» - рідке мило на основі калійної пасти, що дозволить доторкнутись до природи, не покидаючи стін дому...

55 грн.

"Зроби це"

Обожнюєте парфумоване натуральне мило, але тверде вважаєте не зовсім гігієнічним варіантом, особливо там, де ним щоденно користується декілька членів сім’ї? Пропонуємо вам чудову альтернативу, яка може стати і замінником гелю для душу – рідке мило на основі калійної пасти, що поміщене у зручний доза..

55 грн.

"Полонина"

Рідке мило на основі калійної пасти «Полонина» - це один з кращих продуктів по догляду за вашою шкірою на основі натуральних інгредієнтів в онлайн-каталозі нашої компанії. Такий продукт стане чудовим доповненням або ж повноцінною альтернативою іншим засобам по догляду та очищенню шкіри, користуватис..

55 грн.

"Смерека Карпатська"

Калійна паста – це інноваційна основа для вироблення косметичних засобів від компанії «Sapo». Одним з типів виробів , до складу яких входить ця корисна суміш, є рідке мило з додаванням різних ароматизаторів. Калійна паста дозволяє тонізувати та заспокоїти шкіру, очищуючи її належним чином та відкрив..

55 грн.

"Сонячне"

Рідке мило – це необхідний атрибут будь-якої ванної кімнати. Але і до його вибору слід підходити максимально уважно, адже досить часто такі вироби включають агресивні компоненти, що шкодять вашій шкірі. Рідке мило на основі калійної пасти від компанії «Sapo» - це цілком органічний засіб для догляду ..

55 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Натуральне рідке мило з додаванням калійної пасти

Як правильно доглядати за шкірою тіла, щоб вона була постійно зволоженою та сяяла молодістю? Достатньо просто з новими інноваційними варіантами рідкого мила з натуральних компонентів, виробленого спеціалістами компанії «Sapo». Така новинка допоможе щоденно очищувати шкіру без хімічного впливу штучних компонентів, що дозволить уникнути сухості та алергічних реакцій. Користь засобу зумовлена використанням косметичних матеріалів, що дала нам сама природа.

Купити рідке мило з натуральних компонентів у компанії «Sapo»

Основу рідкого натурального мила складає калійна паста, що відома своїми корисними властивостями. Суміш вироблена шляхом омилення лугом натуральних рослинних олій. Процес займає тривалий час від кількох тижнів до місяців, після чого до суміші додаються ефірні олії та природні ароматизатори в залежності від виду мила. По завершенню процесу суміш додатково ще певний час вистоюється у темному прохолодному місці, після чого розфасовується у зручні пляшечки, щоб відправитись прямо до вас додому.

Зверніть увагу, що продукція не тестується на тваринах, а також не містить парабенів і штучних додатків, що робить її цілком безпечною для використання всією сім’єю. Алергічні реакції можливі лише за умови індивідуальної непереносимості будь-якого з компонентів.

Пляшечку об’ємом 200 мл зручно брати з собою у подорож, а також поставити у ванній кімнаті, де вона абсолютно не займатиме простору, але ідеально доповнить інтер’єр.

Пропонуємо замовити, якщо ви піклуєтесь про власну чистоту!