Спіла чорниця-«щоденний догляд»

Полюбляєте гарне мило ручної роботи, яке не лише приємно пахне, але й здійснює ефективний вплив на шкіру? Пропонуємо вам відмінний варіант власного виробництва компанії «Sapo» - мило на кокосових вершках для щоденного догляду з ароматом спілої чорниці. Запропонований на цій сторінці засіб виконує в..

20 грн.

Брусниця-«нічний захист»

Якщо ви піклуєтесь про власну красу та здоров’я, обираючи лише натуральну косметику вітчизняного виробництва, тоді пропонуємо вашій увазі нове мило ручної роботи для догляду за шкірою перед сном, основу якого складають кокосові вершки. Мило на основі кокосових вершків з екстрактом брусниці спеціаль..

20 грн.

Вівсянка з ваніллю-«ніжна турбота»

Бажаєте придбати чудовий косметичний засіб, який не лише не висушуватиме шкіру, але робитиме її шовковистою та ніжною? Тоді ми пропонуємо вам відмінне мило ручної роботи, основу якого складають кокосові вершки. Мило чудово підійде для нормальної, проблемної та сухої шкіри. Серед функцій натуральног..

20 грн.

Дика малина-«глибоке очищення»

Мило – це прекрасний косметичний засіб, що дозволяє замінити відразу кілька препаратів по догляду за обличчям та тілом. Основним критерієм, на який варто орієнтуватись, являється натуральність інгредієнтів, що входять до його складу. Саме таким являється натуральне мило ручної роботи на основі кокос..

20 грн.

Едельвейс-«пілінг»

Це чудове мило – унікальний новий продукт компанії «Sapo». В основу складу входять не лише звичні споживачам нашої продукції рослинні олії, але й кокосове масло, що забезпечує пом’якшуючий та заспокоюючий ефект для шкіри обличчя. Ефірні масла та масло ши роблять шкіру обличчя ніжною та шовковистою. ..

20 грн.

Карпатська суниця-«комплексне відновлення»

Шкіра рук та обличчя – це те, про стан чого необхідно піклуватися щодня, підживлюючи її та даючи необхідні компоненти та речовини для нормального функціонування. Допомогти у цьому може натуральна косметика від компанії «Sapo», а самец е чудове мило ручної роботи на основі кокосових вершків. Карпатс..

20 грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)