Мило ручної роботи МОРСЬКИЙ БРИЗ з сіллю Чорного моря «щоденний догляд» 50г

Якщо у вас шкіра нормального або комбінованого типу, тоді вам може сподобатись наше чудове карпатське мило, за допомогою якого можна щодня доглядати за шкірою обличчя. Продукт поєднав у собі різноманітні інгредієнти, доставлені на наше виробництво прямо з Карпат та Чорного моря.Одним з основних ..

20 грн.

Мило ручної роботи ВІВСЯНКА З ВАНІЛЛЮ з сіллю Чорного моря «ніжна турбота» 50г

Вам потрібен якісний варіант косметики, яка дозволить належним чином доглядати за проблемною шкірою? Тоді зверніть увагу на наше нове мило з додаванням лише природніх інгредієнтів. Серед таких – сіль Чорного моря, суміш різноманітних олійок, вітамін Е, екстракт ванілі та олійка на основі виногра..

20 грн.

Мило ручної роботи З ВОДОРОСТЯМИ з сіллю Чорного моря «комплексне встановлення» 50г

В це мило ми додали сіль Чорного моря, яка насичує шкіру мікроелементами Ca, K, Na, Mg, Fe, I, має бактерицидну дію, робить шкіру ніжною та шовковистою. Олія виноградних кісточок живить та доглядає, а вітамін Е захищає та пом’якшує шкіру. Ефірні олії створюють унікальний арома-букет. Склад: омилені..

20 грн.

Мило ручної роботи ЛАВАНДОВИЙ БУКЕТ з сіллю Чорного моря «пілінг» 50г

В це мило ми додали сіль Чорного моря, яка насичує шкіру мікроелементами Ca, K, Na, Mg, Fe, I, має бактерицидну дію, робить шкіру ніжною та шовковистою. Масло ши живить шкіру. Квіти лаванди надають скрабуючий ефект.  Вітамін Е - природний антиоксидант, захищає та пом’якшує шкіру. Склад: омилені рос..

20 грн.

Мило ручної роботи МАНДАРИН-АЛОЄ з сіллю Чорного моря «нічний захист» 50г

В це мило ми додали сіль Чорного моря, яка насичує шкіру мікроелементами Ca, K, Na, Mg, Fe, I, має бактерицидну дію, робить шкіру ніжною та шовковистою. Олія абрикосових кісточок зволожує та живить, алое захищає, а вітамін Е - природний антиоксидант пом’якшує шкіру. Склад: омилені рослинні олії (о..

20 грн.

Мило ручної роботи Мигдальне на кокосових вершках з сіллю Чорного моря «живлення шкіри» - 50г

У сучасному ритмі життя надзвичайно важливо живити шкіру та якісно її зволожувати. Це необхідно робити щодня за допомогою хорошої натуральної косметики. Прекрасний варіант – мило з додаванням органічних інгредієнтів, які не висушують шкіру, а навпаки, додають їй такої необхідної свіжості.Вашій у..

20 грн.

Мило ручної роботи ЧЕРВОНИЙ АПЕЛЬСИН з сіллю Чорного моря «глибоке очищення» 50г

В це мило ми додали сіль Чорного моря, яка насичує шкіру мікроелементами Ca, K, Na, Mg, Fe, I, має бактерицидну дію, робить шкіру ніжною та шовковистою. Глибоке очищення за рахунок збалансованої гармонії  властивостей олії персикових кісточок та ефірної олії апельсина. Вітамін Е захищає та пом’якшує..

20 грн.

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)