Морський бриз- «щоденний догляд»

Пропонуємо вашій увазі натуральне карпатське мило для нормальної та комбінованої шкіри, з яким догляд за обличчям – це приємна процедура, що забезпечує відмінний ефект. До складу мила входять органічні елементи, привезені з Чорного моря та карпатських схилів. Основу мила від компанії «Sapo» складає..

19 грн.

Вівсянка з ваніллю-«ніжна турбота»

Шукаєте найкращий варіант догляду за проблемною шкірою обличчя? Пропонуємо вашій увазі якісне мило на основі натуральних інгредієнтів. До складу представленого вам варіанту входить сіль Чорного моря, олія виноградних кісточок, комплекс рослинних олій ваніль та вітамін Е. Мило чудово підійде для про..

20 грн.

З водоростями-«комплексне відновлення»

В це мило ми додали сіль Чорного моря, яка насичує шкіру мікроелементами Ca, K, Na, Mg, Fe, I, має бактерицидну дію, робить шкіру ніжною та шовковистою. Олія виноградних кісточок живить та доглядає, а вітамін Е захищає та пом’якшує шкіру. Ефірні олії створюють унікальний арома-букет. Склад: омилені..

20 грн.

Лавандовий букет-«пілінг»

В це мило ми додали сіль Чорного моря, яка насичує шкіру мікроелементами Ca, K, Na, Mg, Fe, I, має бактерицидну дію, робить шкіру ніжною та шовковистою. Масло ши живить шкіру. Квіти лаванди надають скрабуючий ефект.  Вітамін Е - природний антиоксидант, захищає та пом’якшує шкіру. Склад: омилені рос..

20 грн.

Мандарин-алое-«нічний захист»

В це мило ми додали сіль Чорного моря, яка насичує шкіру мікроелементами Ca, K, Na, Mg, Fe, I, має бактерицидну дію, робить шкіру ніжною та шовковистою. Олія абрикосових кісточок зволожує та живить, алое захищає, а вітамін Е - природний антиоксидант пом’якшує шкіру. Склад: омилені рослинні олії (о..

20 грн.

Мигдальне на кокосових вершках-«живлення шкіри»

Щоденний догляд за шкірою обличчя – це необхідність, адже вона потребує постійного підживлення та належного очищення, щоб пори насичувались киснем. Найкращим способом досягнути бажаного ефекту являється якісне натуральне миро на основі органічних інгредієнтів. Пропонуємо вашій увазі мило ручної роб..

20 грн.

Червоний Апельсин-«глибоке очищення»

В це мило ми додали сіль Чорного моря, яка насичує шкіру мікроелементами Ca, K, Na, Mg, Fe, I, має бактерицидну дію, робить шкіру ніжною та шовковистою. Глибоке очищення за рахунок збалансованої гармонії  властивостей олії персикових кісточок та ефірної олії апельсина. Вітамін Е захищає та пом’якшує..

20 грн.

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)