Сіль для ванни "Апельсин"

Унікальна морська рожева сіль. Унікальність солі в її составі:каротиноїди, мікроелементи в великої кількості. Ми обогатили натуральним ефірним маслом апельсина. Без барвників. Для прийому ванни, 1/3 солі розчинити в посуді та вилити в ванну. Приймати ванну 20 хвилин, при температурі 38-40 градусів. ..

20 грн.

Сіль для ванни "Грейпфрут"

Унікальна морська рожева сіль. Унікальність солі в її составі:каротиноїди, мікроелементи в великої кількості. Ми обогатили натуральним ефірним маслом грейпфрута. Без барвників. Для укріплення нігтів, для прийому ванн для рук. 1/7 солі розчинити в посуді та використовувати. Приймати ванну 20 хвилин, ..

20 грн.

Сіль для ванни "Лаванда"

Унікальна морська рожева сіль. Унікальність солі в її составі:каротиноїди, мікроелементи в великої кількості. Ми обогатили натуральним ефірним маслом лаванди. Без барвників. Для прийому ванни, 1/3 солі розчинити в посуді та вилити в ванну. Приймати ванну 20 хвилин, при температурі 38-40 градусів. Ба..

20 грн.

Сіль для ванни "Суниця"

Унікальна морська рожева сіль. Унікальність солі в її составі:каротиноїди, мікроелементи в великої кількості. Ми обогатили маслом суниці. Без барвників. Для прийому ванни, 1/3 солі розчинити в посуді та вилити в ванну. Приймати ванну 20 хвилин, при температурі 38-40 градусів. Бажаємо здоров'я та при..

20 грн.

Сіль для ванни "Троянда"

Унікальна морська рожева сіль. Унікальність солі в її составі:каротиноїди, мікроелементи в великої кількості. Ми обогатили натуральним ефірним маслом троянди. Без барвників. Для укріплення нігтів, для прийому ванн для рук. 1/7 солі розчинити в посуді та використовувати. Приймати ванну 20 хвилин, при..

20 грн.

Сіль для ніг "Полуниця"

Унікальна морська рожева сіль. Унікальність солі в її составі:каротиноїди, мікроелементи в великої кількості. Без барвників. Для прийому ванн. 1/3 солі розчинити в посуді та вилити в ванну. Приймати ванну 20 хвилин, при температурі 38-40 градусів. Знімає втому, загоює рани, має ароматерапевтичний еф..

25 грн.

Сіль для ніг "Хвойна"

Унікальна морська рожева сіль. Унікальність солі в її составі:каротиноїди, мікроелементи в великої кількості. Без барвників. Для прийому ванн. 1/3 солі розчинити в посуді та вилити в ванну. Приймати ванну 20 хвилин, при температурі 38-40 градусів. Знімає втому, загоює рани, має ароматерапевтичний еф..

20 грн.

Сіль для рук та нігтів "Лимон"

Унікальна морська рожева сіль. Унікальність солі в її составі:каротиноїди, мікроелементи в великої кількості. Ми обогатили натуральним ефірним маслом лимона. Для ніжних ванн. 1/3 солі розчинити в посуді та використати для ніжних ванн. 20 хвилин, при температурі 38-40 градусів. Знімає набряки, втому,..

20 грн.

Сіль для рук та нігтів "Ромашка"

Унікальна морська рожева сіль. Унікальність солі в її составі:каротиноїди, мікроелементи в великої кількості. Ми обогатили натуральним ефірним маслом ромашки. Без барвників. Для укріплення нігтів, для прийому ванн для рук. 1/7 солі розчинити в посуді та використовувати. Приймати ванну 20 хвилин, при..

20 грн.

Сіль для рук та нігтів "Чабрець та череда"

Унікальна морська рожева сіль. Унікальність солі в її составі: каротиноїди, мікроелементи в великої кількості. Ми обогатили натуральним ефірним маслом чабрецю та череди. Без барвників. Для укріплення нігтів, для прийому ванн для рук. 1/7 солі розчинити в посуді та використовувати. Приймати ванну 20 ..

20 грн.

Сіль для рук та нігтів "Ялівець"

Прийом ванни – одне з ваших улюблених занять? Жодних сумнівів, адже саме ця процедура сприяє розслабленню, а також зняттю напруги з тіла, звільненню мозку від негативу та його наповненню якісно новини думками. Ще приємніше, якщо до банних процедур додати улюблену пінку чи ароматизовану сіль для ..

20 грн.

Сіль морська в скляній банці "Грейпфрут"

Вам до вподоби хороша якісна морська сіль? Авжеж, адже вона може бути включена до будь-яких косметичних процедур. Особливо приємно приймати ванну з якісною сіллю, яка пом’якшить шкіру, а також випромінюватиме чудовий легкий аромат. Саме такою являється ця першокласна сіль, яку ви маєте можливіст..

20 грн.

Сіль морська в скляній банці "Лимон"

Морська сіль – один з найбільш унікальних продуктів, що має безліч застосувань. По-перше, за допомогою солі можна значно покращити прийняття ванни. По-друге, її часто застосовують у якості скрабу. По-третє, вона являється частиною косметичних процедур, таких як ванночка для ніг чи рук. Саме тому ..

30 грн.

Сіль морська в скляній банці "Полуниця"

Чи маєте ви вдома морську сіль? Якщо ж ні, тоді ми вам рекомендуємо придбати маленьку баночку, яка стане неодмінно в пригоді, коли ви приділятимете час догляду за собою. Такий скарб можна додати до ванни, до ванночки для нігтів, а також до скрабу. Купити невеличку економну упаковку ви можете у н..

30 грн.

Сіль морська в скляній банці "Ромашка"

Чи знайдеться людина, яка б не мріяла протягом робочого дня про розслабляючу ванну увечері? Ми маємо сумнів, адже це потужне джерело енергії. Окрім того, вода змиває стрес та важкість. Надзвичайно ефективним вважається прийняття ванни з додаванням якісної морської солі. Придбати чудовий варіант ..

30 грн.

Показано з 1 по 16 із 18 (2 сторінок)

Морська сіль – чудове доповнення до будь-якого подарунку

Морська сіль - це чудова субстанція у твердому вигляді, що має безліч призначень. Особливий смак мають страви, що готуються з додаванням саме морської солі. Також ці невеличкі кристалики являються важливою частиною багатьох лікувальних процедур. Особливо тих, що поліпшують стан дихальної системи. І, зрештою, морська сіль – ідеальний складник для багатьох косметичних засобів, таких як скраби та пілінги. Окрім цього, морська сіль застосовується самостійно для доповнення ванн і інших процедур релаксу.

Морська сіль для ванни: ціна від компанії «Sapo»

 В чому ж цілюща функція солі? По-перше, вона має абразивну структуру, що дозволяє позбутися омертвілих шарів шкіри. Це сприяє її очищенню та дозволяє їй дихати, звільняючи закупорені пори. По-друге, сіль має відмінний косметичний ефект у вигляді пом’якшення. І, по-третє, сіль у ванні або ж у ванночці для ніг допомагає зняти втому та позбутись стресу. Тільки пригадайте це чудове відчуття, коли ви приходите ввечері додому після важкого дня та занурюєтесь у теплу ванну з морською сіллю.
Для різноманітних цілей компанія «Sapo» пропонує безліч варіантів морської солі з додаванням природніх ароматизаторів. Сіль запакована у привабливу баночку з маркуванням нашої компанії, у якій її зручно зберігати, захищаючи від потрапляння вологи. Окрім цього, у такому вигляді сіль є чудовим доповненням до будь-якого подарунку.
Бажаємо приємного розслаблюючого прийому ванни з найкращими подарунковими наборами солі у каталозі компанії «Sapo»!