М’яке натуральне мило БЕЛЬДІ «Апельсин-кориця»

Обожнюєте цікаве ароматне мило? Тоді вам може прийтись до смаку наша нова цікава продукція на основі натуральної калійної пасти, що здійснює просто приголомшуючий вплив на шкіру. Замовити такі вироби можна у цьому каталозі, розглянувши детально товари, а також цей відмінний варіант мила.У основі..

90 грн.

М’яке натуральне мило БЕЛЬДІ «Шоколадне з ваніллю»

Якщо ж ви віддаєте перевагу рідкому милу, тоді цей товар неодмінно заслуговує вашої уваги. Це чудове мило у вигляді пасти на основі бельді, що являється основою для досить великої кількості сучасних натуральних засобів по догляду за тілом. Окрім цього, мило буде до смаку любителям солоденького, ..

90 грн.

М’яке натуральне мило БЕЛЬДІ «Грейпфрут з ментолом» (чоловіче)

Вважаєте контакт з милом неприпустимим, адже так можуть розноситись бактерії від одного споживача до іншого? Тоді вашим ідеальним варіантом може стати рідке пастоподібне мило, до складу якого входить натуральна корисна для шкіри калійна паста. Звертаємо вашу увагу, що саме цей виріб ідеально під..

90 грн.

М’яке натуральне мило БЕЛЬДІ «Журавлина з медом»

Журавлина та мед – це чудове поєднання кислинки з солодкими нотками, що не набридає та являється ніби бальзамом для смакових та нюхових рецепторів. Саме тому ми вирішили втілити це поєднання у один з наших інноваційних косметичних засобів – рідке мило на основі бельді. Аромат, що випромінює засі..

90 грн.

М’яке натуральне мило БЕЛЬДІ «З евкаліптом» (класичне)

Вам до вподоби класичні варіанти косметичних засобів, які не випромінюють солодких ароматів? Тоді радимо вам спробувати нове мило на основі калійної пасти з додаванням евкаліпту, що має стандартний запах. Придбати таке можна на цій сторінці нашого онлайн-каталогу. Окрім цього, у нас великий вибі..

90 грн.

М’яке натуральне мило БЕЛЬДІ «Лаванда з Карпатськими травами»

Сучасне мило – це не лише засіб для очищення шкіри. Це універсальна косметика по догляду за тілом, яка додатково скрабує та підтягує шкіру, омолоджує та живить її. Саме таким є нове мило, розроблене спеціалістами нашої компанії на основі калійної пасти. Один з підвидів – це відмінне мило з натура..

90 грн.

М’яке натуральне мило БЕЛЬДІ «Лимонне з імбиром»

Любите натуральні якісні косметичні засоби? Тоді ми раді представити вам унікальну новинку – чудове мило рідкої консистенції на основі калійної пасти, що виконує безліч функцій на користь вашій шкірі. Нам вдалось розробити цілу лінійку засобів, які доглядатимуть за вашим тілом, і одним з найбіль..

90 грн.

М’яке натуральне мило БЕЛЬДІ «Ожина і м’ята»

Рідке мило являється відмінною альтернативою твердому і має безліч безцінних переваг. Не станемо зупинятись на їх детальному розгляді, а просто запропонуємо вашій увазі один з кращих варіантів, який являється новинкою від компанії «Sapo». Пропонуємо вам якісне мило з калійної пасти з додаванням ..

90 грн.

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)