«Апельсин-кориця»

М’яке мило БЕЛЬДІ «Апельсин-кориця» - це натуральне м'яке мило з калійної пасти, що виготовлене шляхом природного омилення рослинних олій (оливкова, рицинова, виноградних кісточок, каріте) лугом, з додаванням масел холодного віджиму (мигдальне, жожоба), молотої кориці, подрібненої цедри апельсину, е..

90 грн.

«Грейпфрут з ментолом» (чоловіче)

М’яке мило БЕЛЬДІ «Грейпфрут з ментолом» - це натуральне м'яке чоловіче мило з калійної пасти, що виготовлене шляхом природного омилення рослинних олій (оливкова, рицинова, виноградних кісточок, каріте) лугом, з додаванням кедрової олії в якості догляду, подрібненого розмарину, ромашки, ефірного мас..

90 грн.

«Журавлина з медом»

М’яке мило БЕЛЬДІ «Журавлина з медом» - це натуральне м'яке мило з калійної пасти, що виготовлене шляхом природного омилення рослинних олій (оливкова, рицинова, виноградних кісточок, каріте) лугом, з додаванням масел холодного віджиму (мигдальне, жожоба), подрібненого листя журавлини, меду, прополіс..

90 грн.

«З евкаліптом» (класичне)

М’яке мило БЕЛЬДІ «З евкаліптом» (класичне) - це натуральне м'яке мило з калійної пасти, що виготовлене шляхом природного омилення рослинних олій (оливкова, рицинова, виноградних кісточок, каріте) лугом, з додаванням масел холодного віджиму (мигдальне, жожоба), подрібненого сухого листя евкаліпта, н..

90 грн.

«Лаванда з Карпатськими травами»

М’яке мило БЕЛЬДІ «Лаванда з Карпатськими травами» -  це натуральне м'яке мило з калійної пасти, що виготовлене шляхом природного омилення рослинних олій (оливкова, рицинова, виноградних кісточок, каріте) лугом, з додаванням масел холодного віджиму (мигдальне, жожоба), подрібнених квітів лаванди, ро..

90 грн.

«Лимонне з імбиром»

М’яке мило БЕЛЬДІ «Лимонне з імбиром» - це натуральне м'яке мило з калійної пасти, що виготовлене шляхом природного омилення рослинних олій (оливкова, рицинова, виноградних кісточок, каріте) лугом, з додаванням масел холодного віджиму (мигдальне, жожоба, манго), меленого імбиру, екстракту імбиру, на..

90 грн.

«Ожина і м’ята»

М’яке мило БЕЛЬДІ «Ожина і м’ята» - це натуральне м'яке мило з калійної пасти, що виготовлене шляхом природного омилення рослинних олій (оливкова, рицинова, виноградних кісточок, каріте) лугом, з додаванням масел холодного віджиму (мигдальне, жожоба), подрібненого листя м’яти і ожини, екстракту ожин..

90 грн.

«Шоколадне з ваніллю»

М’яке мило БЕЛЬДІ «Шоколадне з ваніллю» - це натуральне м'яке мило з калійної пасти, яке виготовлене шляхом природного омилення рослинних олій (оливкова, рицинова, виноградних кісточок, каріте) лугом, з додаванням масел  холодного віджиму (мигдальне, жожоба, манго), тертого масла какао, масла какао ..

90 грн.

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)