Оливкова олія харчова 500 мл

  • Виробники Sapo
  • Модель: Sapo
  • Наявність: Є в наявності
  • 250 грн.
  • 220 грн.

Ох ця оливкова олія. Як легко її підробити. Як багато на ринку контрафакту!

Ще в зорі нашої діяльності, ми постійно стикалися з бажаючими швидко заробити. Справа в тому, що оливкову олію дуже легко підробити. Будь-яке масло легко підробити, а дороге масло ще і вигідно. Ви, споживачі, не оціните якість масла без належного досвіду. Всі гарантують, сертифікатів немає у 99% продавців і Ви купуєте масло на довірі. Ну в кінці кінців, не корову купуєте.


О нас. З самого початку нашої діяльності, ми не йшли на компроміс ціни і якості, і якщо щось було погано, тільки через погану організацію, сервіс. Навмисне шкодити і завищувати вартість, отримувати надприбутки-не наш підхід.

Уже кілька років, а точніше з 2014 року, я, Євген Карій,  власник компанії, відпочиваю в Греції з сім'єю, а точніше в Каламаті. Уже в 2014 році я дізнався, що саме в цьому регіоні самі м'ясисті і смачні оливки. Вже тоді я дізнався, що 95% масла з Каламати купують італійські компанії. І навіщо їм? Вони хороші продавці, багато брендів, свого масла не вистачає. Також я дізнався, десь в 2016 році, що вони, італійці, активно купують і Іспанське масло. Причому ціна якісного масла там, в Греції, оптом, дуже рідко опускається нижче 3 євро за літр. Оптом, в цьому ринку називається покупка масла десятками тонн.

Одним словом, почали купувати косметичне масло для виробництва. По 100л. По 200л.

Зараз вирішили привозити класну оливкову нерафіновану олію для прийому в їжу. Це найкраще в світі масло, салатне, не для термічного застосування. Греки поділяють масло салатне і масло для смаження.

Спробуйте. Упевнений, це найкраще масло яке ви вживали. Кислотність 0,2-0,4. Сертифікати Українські готуємо. До речі, вони не обов'язкові, тому їх немає ні в кого. Є грецькі сертифікати.

Щасти

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів