Набір мила подарунковий "4 мила"

Любите подарунки? А дарувати їх своїм близьким та друзям? Якщо так, то ми пропонуємо вам оригінальні варіанти подарунків, які будуть не просто красивими, але й дуже практичними у щоденному побуті. Ними являються чудові набори мила, які включають в себе вироби ручної роботи для всієї сім’ї. Обрат..

61 грн.

Подарунковий набір "8 березня"

Вам набридли банальні варіанти подарунків, які потім припадають щодня пилюкою та не приносять жодного естетичного задоволення? Що ж, тоді ми пропонуємо вам в корні змінити ситуацію, звернувши увагу на ці якісні набори мила ручної роботи, які підійдуть будь-кому, незалежно від статі та віку. Замо..

440 грн.

Подарунковий набір "Знак уваги"

Вам до вподоби практичні подарунки, які мають на меті не лише естетичне задоволення від споглядання, але й від регулярного застосування? Тоді вам неодмінно повинні сподобатись ці цікаві варіанти наборів мила ручної роботи, які можна обрати у подарунок рідним, друзям та просто знайомим. Обрати та..

392 грн.

Подарунковий набір 1

Бажаєте потішити себе якісною натуральною косметикою, яка буде належним чином піклуватись про вашу шкіру? Рекомендуємо вам звернути увагу на якісні набори мила, які можна придбати як для себе, так і у якості подарунку чи гарного додатку до нього. Всередині – вироби виключно ручної роботи. Чудови..

467 грн.

Подарунковий набір 2

Шукаєте подарунок, який буде нагадувати про вас щодня? Як варіант ви можете обрати та замовити хороше мило, а краще відразу кілька, та замовити повноцінний набір у подарунковій упаковці. Чудовим варіантом можна вважати цей привабливий комплект, який належним чином піклуватиметься про шкіру та ст..

446 грн.

Подарунковий набір 3

Любите дарувати лише цікаві та корисні подарунки? Тоді ми з радістю повідомляємо вам, що вам більше не потрібно ходити днями у пошуках ідеального варіанту, адже він уже є в цій категорії нашого інтернет-магазину. Як щодо того, щоб подарувати якісний набір чудової натуральної косметики? Особливої ..

446 грн.

Подарунковий набір мила "Дари Карпат", 200 гр (4 мила)

Ви підходите до вибору подарунку з максимальною відповідальністю? Ми також, і саме тому підготували для вас цікаві варіанти подарункових наборів, що містять у собі корисну та таку необхідну натуральну косметику по догляду за тілом. Серед різноманітних комплектів особливої уваги заслуговує саме ц..

82 грн.

Подарунковий набір мила "Зима в Карпатах", 200 гр (4 мила)

До свят ще далеко? А чому б не потішити себе приємними подарунками просто зараз? Для цього не потрібно витрачати шалені кошти. Достатньо просто замовити якісний набір натуральної косметики, виробленої виключно з натуральних компонентів. Таким є цей розкішний комплект від наших спеціалістів, упак..

82 грн.

Подарунковий набір мила "Лижники", 200 гр (4 мила)

Думки про те, що подарувати близьким з нагоди Нового року, 8 березня чи іншого популярного свята щороку зводять вас з розуму? Не варто піддаватись впливу стресу, адже рішення надзвичайно просте. Як варіант, ви можете замовити чудову натуральну косметику у комплекті, яскравим прикладом якого явля..

82 грн.

Подарунковий набір мила "Любов", 200 гр (4 мила)

Запрошуємо вас до вибору якісних та корисних подарунків, які стануть просто незамінними у повсякденному житті. Такими є наші нові подарункові набори, які включають якісну косметику по догляду за власним тілом. Хорошим варіантом наші покупці вважають цей відмінний набір, який включає різні «смако..

82 грн.

Подарунковий набір мила "Різдво", 200 гр (4 мила)

Ви любите різдвяні свята? Ми теж, і кожного року з нетерпінням чекаємо, коли випаде перший сніг і на поріг ступить свято. Різдво – це мить чуда, смачної куті та коляди. Дні, у які вся родина збирається під одним дахом, щоб святкувати разом. У якості різдвяного подарунку, а також нагадуванням про..

82 грн.

Подарунковий набір мила "Хата", 200 гр (4 мила)

Чи вважаєте ви, що подарунок повинен бути не лише красивим, а і практичним? Якщо ж так, то у нас є для вас цікава пропозиція – відмінні набори натуральної косметики, які можна подарувати близьким, друзям, рідним або ж придбати просто для себе. Одним із найцікавіших варіантів являється цей прекра..

82 грн.

Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)

Подарунковий набір косметики з натуральних компонентів – ідеальний варіант для здоров’я

Вас привела до нас задача пошуку не лише цікавого, але і корисного подарунку, що запам’ятається та знайде своє місце у щоденній рутині? Варіантів безліч. Одним з них може стати набір натуральної косметики, що зроблена виключно з органічних компонентів. Саме такі пропонує вашій увазі наша компанія, постачаючи інгредієнти з Карпат та інших екологічно чистих куточків України. У цій цікавій рубриці ми пропонуємо вашій увазі цікаві варіанти подарунків для жінок, що турбуються про власну красу та здоров’я.

Подарункові косметичні набори за доступною ціною у каталозі «Sapo»

Варіанти подарункових наборів, що зараз включені до асортименту нашого інтернет-магазину, включають:

  • скраб, джутові мочалки, органічне мило, шампунь для волосся, косметичні олійки;
  • сіль для тіла, джутові мочалки, шампунь для волосся, натуральне мило, а також тверді парфуми;
  • натуральне мило в крафтовій упаковці, косметичні олії, джутові мочалки, скраби для тіла;
  • шипучі бомби для ванни, джутові мочалки, натуральні шампуні для волосся, тверді парфуми, косметичні олії, органічне мило та солі для ванни;
  • мило у крафтовій упаковці, бомбочки для ванни, сіль для ванни, а також тверді парфуми;
  • подарункові набори натурального мила.

Зверніть увагу, що вміст подарункового комплекту може змінюватись. За вашим бажанням ви можете обрати вид джутової мочалки, твердого мила, шипучої бомбочки, солі для ванн та інших компонентів.

Обирайте цікаві та корисні подарунки з онлайн-каталогу компанії «Sapo»!