"8 березня"

Виберіть чудовий та яскравий подарунковий набір "8 березня". Ви подаруєте відчуття екологічності та органічності. Подарунковий набір состоїть: 1 скраб для тіла (на вибір) 2 джутова мочалка з милом і травами (на вибір) 3 мило органічне, з рослинних олій, без барвників-3 шт (на вибір) 4 шампунь для во..

400 грн.

"Знак уваги"

Все дуже просто. Від такого знаку уваги, не встоїть жінка, котра цінує якість та органічність. Подарунковий набір состоїть: 1 сіль для тіла (на вибір) 2 джутова мочалка з милом і травами (на вибір) 3 мило органічне, з рослинних олій, без барвників-2 шт (на вибір) 4 шампунь для волосся без барвників ..

356 грн.

Подарунковий набір 1

1 скраб для тіла 2 (на вибір) 2 джутова мочалка з милом і травами (на вибір) 3 мило органічне, з рослинних олій, без барвників (на вибір) 4 мило натуральне в крафтовій упаковці (на вибір) 5 косметична лляна олія ( з ефірними маслами) 6 косметична олія волоського горіха (з ефірними оліями) Бажаємо з..

425 грн.

Подарунковий набір 2

1 шипуча бомба для ванни (на вибір) 2 джутова мочалка з милом і травами (на вибір) 3 натуральний шампунь для волосся (на вибір) 4 тверді парфуми (на вибір) 5 косметична лляна з зародків пшениці ( з ефірними маслами) 6 косметична міндальна олія (з ефірними оліями) 7 органічне мило (на вибір) 8 сіль д..

406 грн.

Подарунковий набір 3

1 шипуча бомба для ванни 2 (на вибір) 2 мило натуральне в крафтовіу упаковці 5 (на вибір) 3 тверді парфуми (на вибір)  4 органічне мило 3 (на вибір) 5 сіль для ванни в подарунковій упаковці (на вибір) Бажаємо здоров'я..

406 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Подарунковий набір косметики з натуральних компонентів – ідеальний варіант для здоров’я

Вас привела до нас задача пошуку не лише цікавого, але і корисного подарунку, що запам’ятається та знайде своє місце у щоденній рутині? Варіантів безліч. Одним з них може стати набір натуральної косметики, що зроблена виключно з органічних компонентів. Саме такі пропонує вашій увазі наша компанія, постачаючи інгредієнти з Карпат та інших екологічно чистих куточків України. У цій цікавій рубриці ми пропонуємо вашій увазі цікаві варіанти подарунків для жінок, що турбуються про власну красу та здоров’я.

Подарункові косметичні набори за доступною ціною у каталозі «Sapo»

Варіанти подарункових наборів, що зараз включені до асортименту нашого інтернет-магазину, включають:

  • скраб, джутові мочалки, органічне мило, шампунь для волосся, косметичні олійки;
  • сіль для тіла, джутові мочалки, шампунь для волосся, натуральне мило, а також тверді парфуми;
  • натуральне мило в крафтовій упаковці, косметичні олії, джутові мочалки, скраби для тіла;
  • шипучі бомби для ванни, джутові мочалки, натуральні шампуні для волосся, тверді парфуми, косметичні олії, органічне мило та солі для ванни;
  • мило у крафтовій упаковці, бомбочки для ванни, сіль для ванни, а також тверді парфуми;
  • подарункові набори натурального мила.

Зверніть увагу, що вміст подарункового комплекту може змінюватись. За вашим бажанням ви можете обрати вид джутової мочалки, твердого мила, шипучої бомбочки, солі для ванн та інших компонентів.

Обирайте цікаві та корисні подарунки з онлайн-каталогу компанії «Sapo»!