Різна свічка велика

Ви будете вражені. Різьблені свічки роблять вручну. Кожна свічка унікальна. Вона є естетичним прикрашенням інтер'єра. А коли засяє!!!! При замовленні обов'язково напишіпь бажаний колір...

200 грн.

Різна свічка маленька

Ви будете вражені. Різьблені свічки роблять вручну. Кожна свічка унікальна. Вона є естетичним прикрашенням інтер'єра. А коли засяє!!!! При замовленні обов'язково напишіпь бажаний колір...

150 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Різні свічки у подарунковій упаковці – відмінний подарунок до свята

Здавна відомо, що спостереження за тим, як палає свічка, має певний магічний ефект. Наші предки вірили, що якщо дивитись на палаючий вогонь, можна загадати бажання, яке неодмінно збудеться, позбутись негативних думок, прогнати з дому злі сили. Саме тому свічка була невід’ємним атрибутом будь-яких сімейних та релігійних свят, сакральних ритуалів та подій. Спостереження за полум’ям дозволяє повністю розслабитись та побути наодинці з власними думками, залишивши весь негатив десь далеко позаду.

Різьблені свічки ручної роботи у каталозі компанії «Sapo»

Роки ідуть, а актуальність свічок не втрачається. Вони так і залишаються невід’ємною частиною інтер’єру, різноманітних ритуалів, а також чудовим варіантом подарунку. І якщо ж ви так само, як і ми, вважаєте, що свічка являється актуальним подарунком до будь-якого свята, ласкаво просимо до цієї цікавої рубрики.

Пропонуємо вашій увазі цікаві варіанти різьблених свічок ручної роботи. Кожна зі свічок, представлена на сторінках нашого каталогу – це унікальний виріб, що створюється з турботою та думками про вас. За вашим бажанням ви можете обрати колір, а також варіант з можливих, запропонованих нашими майстрами.

Така свічка стане родзинкою будь-якого інтер’єру, зробить його неповторним та унікальним. Використання найкращих компонентів забезпечить виробу довготривале горіння.

Встигніть замовити унікальний подарунок для друзів та близьких, який неодмінно запам’ятається та привертатиме увагу кожного хто переступить поріг дому!