"ВААУУУУУ"

Люди, які використовують наші скраби, видають подібні звуки-ВААУУУУУУНіяких секретів немає-натуральні складові та повага до своїх клієнтів.Бажаємо здоров'я.Опис на етикетці:-це натуральний свіжий скраб для тіла на основі морської солі з додаванням натурального рідкого мила, ефірних олій та вітаміна ..

65 грн.

"Ванільний мусс" 200г

Вас привів до нас пошук чудового скрабу, що дозволить безболісно та якісно проводити процедуру пілінгу, не виходячи з дому? Що ж, тоді наша нова лінія продукції буде вам до смаку. Особливої уваги серед позицій цієї рубрики заслуговує скраб DETOX з ароматом солодкого ванільного мусу.Скраб можна засто..

120 грн.

"Ожиновий фреш" 200г

Все ще вважаєте, що догляд за шкірою – це не надто дешево? Ми переконані, що проводити оздоровлюючі процедури не обов’язково в спеціальних салонах краси. Зробити це можна прямо вдома, підібравши чудові органічні засоби для шкіри. Відмінним варіантом стане скраб DETOX з ароматом освіжаючого ожинового..

120 грн.

"Соковита брусниця" 200г

Шукаєте гарний подарунок для подруги чи колеги, який не лише сподобається візуально, але й знайде своє практичне застосування? Як щодо органічної косметики по догляду за шкірою, а саме якісного скрабу DETOX з ароматом соковитої брусниці, який стане просто незамінним для будь-якої красуні? Замовити т..

120 грн.

"Шоколадний сорбет" 200г

Ви переконані, що догляд за шкірою – надзвичайно важлива процедура в умовах сучасної екології? Ми згодні з вами, а тому розробили спеціальну лінійку скрабів DETOX для проведення процедури пілінгу у домашніх умовах. Чудовим прикладом являється цей відмінний варіант скрабу з ароматом шоколадного сорбе..

120 грн.

"Ягідний смузі" 200г

Бажаєте регулярно проводити процедуру пілінгу у домашніх умовах? Що ж, тоді вам знадобиться хороша органічна косметика, що належним чином доглядатиме за вашою шкірою та надаватиме їй здорового вигляду. Рекомендуємо вам спробувати новий скраб DETOX з ароматом ягідного смузі, що стане справжньою вітам..

120 грн.

омолоджуючий

Очищення шкіри від відмерлих частинок – важливий процес по догляду за собою, адже шкірному покриву просто необхідно дихати. Здійснювати очищення можна як з допомогою спеціалістів, так і самостійно в домашніх умовах, застосовуючи якісні натуральні скраби. Саме таким являється цей чудовий скраб для ті..

67 грн.

освіжаючий

Полюбляєте процедуру пілінгу, але ж постійні візити до салонів краси коштують дорого? У нас є для вас чудова альтернатива – проведення процедури самостійно у домашніх умовах за допомогою корисних натуральних засобів. Одним з таких являється цей якісний натуральний освіжаючий скраб для тіла власного ..

67 грн.

тонізуючий

Доглядайте за шкірою правильно, не лише живлячи її, але й очищуючи від відмерлих частинок за допомогою процедури пілінгу. Чудовим засобом для проведення цього процесу у домашніх умовах являються відмінні скраби для тіла на основі натуральних інгредієнтів. Прикладом такого являється цей тонізуючий ск..

67 грн.

ЮЮХХУУУУУУУУ

Люди, які використовують наші скраби, видають подібні звуки - ЮЮХХУУУУУУУУНіяких секретів немає-натуральні складові та повага до своїх клієнтів.Бажаємо здоров'я.Опис на етикетці:-це натуральний свіжий скраб для тіла на основі морської солі з додаванням натурального рідкого мила, ефірних олій та віта..

67 грн.

Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)
Скраб для тіла

Скраби з натуральних компонентів

Скрабування або пілінг – це корисна косметична процедура, яка передбачає позбавлення від омертвілих часточок тканин. В результаті шкіра сяє красою та виглядає молодою. Таку процедуру можна проводити у салоні, де її вартість часом сягає небачених висот. З переваг – професійний догляд та консультування стосовно найактуальніших питань. Проте пілінг можна робити регулярно і вдома, придбавши для цього якісну натуральну косметику у перевіреного виробника.

Найкращі скраби для тіла: купити в інтернет-магазині «Sapo»

Саме такими можна по праву вважати скраби, зроблені з турботою про вашу красу спеціалістами нашої компанії. Застосування цієї лінійки продукції має ряд переваг, серед яких невелика вартість у порівнянні з розрекламованими засобами з декоративним вмістом, користь від регулярного нанесення, а також гарний настрій, отриманий від візуального результату.

Скраб вміщує у собі маленькі абразивні частинки, що легко та ніжно відлущують омертвілі шари шкіри, при цьому не спричинюючи ніяких болісних чи надто неприємних відчуттів. Засіб можна наносити як локально, так і включити його у процедуру обгортання.

Продукт запакований у невеличку баночку, яка знайде своє місце у будь-якій ванній кімнаті.

Особливої уваги заслуговує лінійка «DETOX», що набуває зростаючої популярності серед наших покупців. Причиною цьому стали результати, які отримують жінки при регулярному застосуванні такого типу косметики.

Проводьте корисні процедури пілінгу вдома з якісною натуральної косметикою компанії «Sapo»!