"Ванільний мусс" 200г

Вас привів до нас пошук чудового скрабу, що дозволить безболісно та якісно проводити процедуру пілінгу, не виходячи з дому? Що ж, тоді наша нова лінія продукції буде вам до смаку. Особливої уваги серед позицій цієї рубрики заслуговує скраб DETOX з ароматом солодкого ванільного мусу.Скраб можна засто..

120 грн.

"Ожиновий фреш" 200г

Все ще вважаєте, що догляд за шкірою – це не надто дешево? Ми переконані, що проводити оздоровлюючі процедури не обов’язково в спеціальних салонах краси. Зробити це можна прямо вдома, підібравши чудові органічні засоби для шкіри. Відмінним варіантом стане скраб DETOX з ароматом освіжаючого ожинового..

120 грн.

"Соковита брусниця" 200г

Шукаєте гарний подарунок для подруги чи колеги, який не лише сподобається візуально, але й знайде своє практичне застосування? Як щодо органічної косметики по догляду за шкірою, а саме якісного скрабу DETOX з ароматом соковитої брусниці, який стане просто незамінним для будь-якої красуні? Замовити т..

120 грн.

"Шоколадний сорбет" 200г

Ви переконані, що догляд за шкірою – надзвичайно важлива процедура в умовах сучасної екології? Ми згодні з вами, а тому розробили спеціальну лінійку скрабів DETOX для проведення процедури пілінгу у домашніх умовах. Чудовим прикладом являється цей відмінний варіант скрабу з ароматом шоколадного сорбе..

120 грн.

"Ягідний смузі" 200г

Бажаєте регулярно проводити процедуру пілінгу у домашніх умовах? Що ж, тоді вам знадобиться хороша органічна косметика, що належним чином доглядатиме за вашою шкірою та надаватиме їй здорового вигляду. Рекомендуємо вам спробувати новий скраб DETOX з ароматом ягідного смузі, що стане справжньою вітам..

120 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)