Скраб DETOX "Ванільний мусс з виноградною кісточкою" 200г

Ви завітали до нас у пошуку якісного дієвого скрабу, за допомогою якого можна цілком безболісно в домашніх умовах проводити процедуру пілінгу? Тоді ви неодмінно оціните нову лінію продукції нашої компанії. Особливої уваги потребує відмінний скраб DETOX, доповнений неймовірним ароматом ванілі, з..

120 грн.

Скраб DETOX "Ожиновий фреш з виноградною кісточкою" 200г

Завжди були переконані, що доглядати за тілом достатньо недешево? Але ж якщо робити це в домашніх умовах, не відвідуючи постійно салони краси, вартість процедур значно зменшується. Для цього лише необхідно правильно підібрати потрібні засоби, чудовим варіантом яких може стати скраб DETOX з неймо..

120 грн.

Скраб DETOX "Соковита брусниця з виноградною кісточкою" 200г

Ви у пошуках гарного подарунку для коханої, подруги чи близької знайомої? Найкращий варіант – щось, що не лише має гарний вигляд, але й може практично застосовуватись у реальному житті. Пропонуємо вам органічну косметику для тіла у вигляді скрабу DETOX, доповненого солодким ароматом брусниці, як..

120 грн.

Скраб DETOX "Шоколадний сорбет з виноградною кісточкою" 200г

Чи погоджуєтесь ви з тим, що в умовах, створених сучасною екологією, як ніколи важливо доглядати за шкірою? Ми в цьому впевнені, і саме тому створили нову лінійку скрабів DETOX, що дозволить проводити процедуру пілінгу прямо вдома. Хорошим варіантом може стати саме цей скраб, доповнений солодки..

120 грн.

Скраб DETOX "Ягідний смузі з виноградною кісточкою" 200г

Давно мріяли про те, щоб робити пілінг вдома, а не у салоні, при цьому не жертвуючи якістю процедури? Що ж, тоді ми пропонуємо вам якісну органічну косметику, що зробить бажане дійсним, надаючи шкірі здорового вигляду. Перш за все радимо спробувати нову лінійку скрабів, серед яких особливої попу..

120 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)