Скраб для тіла-ЮЮХХУУУУУУУУ, 220 гр

Скраб – це чудовий сучасний засіб, який є незамінним для будь-якої шкіри. Вся справа у тому, що наша шкіра періодично сама себе оновлює, і їй необхідна допомога у позбавленні від відмерлих частинок, щоб до нових клітин надходила достатня кількість повітря та поживних речовин. Придбати якісний ва..

74 грн.

Скраб для тіла-тонізуючий, 220 гр

Догляд за шкірою передбачає не лише її живлення, але й очищення верхніх шарів від відмерлих клітин, що здійснюється за допомогою процедури пілінгу. Зробити його можна і у домашніх умовах, для чого вам знадобляться натуральні скраби у відповідності з вашим типом шкіри. Хорошим варіантом може стат..

74 грн.

Скраб для тіла-ОСВІЖАЮЧИЙ, 220 гр

Вам подобається процедура пілінгу, але регулярні походи до салонів не завжди по кишені? Ми пропонуємо вам просто неймовірну альтернативу, що дозволить здійснювати процедуру просто вдома. Для цього вам необхідні якісні засоби, такі як, наприклад, цей чудовий скраб для тіла, що являється продуктом..

74 грн.

Скраб для тіла-ОМОЛОДЖУЮЧИЙ, 220 гр

Догляд за шкірою – це важливий процес, у якому важливу роль грає і її очищення від омертвілих клітин. Причиною цій важливості є необхідність шкіри дихати. Як правило, процедуру пілінгу проводять професіонали у салонах. Але зробити це можна і самостійно у домашніх умовах, маючи правильно підібран..

74 грн.

Скраб для тіла "ВААУУУУУ", 220 гр

Для того, щоб шкіра виглядала найкращим чином та випромінювала лише здоровя, про її стан потрібно регулярно піклуватись. Не секрет, що серед косметичних процедур є такі, які необхідно здійснювати щодня, а є також і ті, які варто проводити раз на тиждень, а то і на кілька тижнів. Прикладом такої ..

71 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)