"ВААУУУУУ"

Люди, які використовують наші скраби, видають подібні звуки-ВААУУУУУУНіяких секретів немає-натуральні складові та повага до своїх клієнтів.Бажаємо здоров'я.Опис на етикетці:-це натуральний свіжий скраб для тіла на основі морської солі з додаванням натурального рідкого мила, ефірних олій та вітаміна ..

65 грн.

омолоджуючий

Очищення шкіри від відмерлих частинок – важливий процес по догляду за собою, адже шкірному покриву просто необхідно дихати. Здійснювати очищення можна як з допомогою спеціалістів, так і самостійно в домашніх умовах, застосовуючи якісні натуральні скраби. Саме таким являється цей чудовий скраб для ті..

67 грн.

освіжаючий

Полюбляєте процедуру пілінгу, але ж постійні візити до салонів краси коштують дорого? У нас є для вас чудова альтернатива – проведення процедури самостійно у домашніх умовах за допомогою корисних натуральних засобів. Одним з таких являється цей якісний натуральний освіжаючий скраб для тіла власного ..

67 грн.

тонізуючий

Доглядайте за шкірою правильно, не лише живлячи її, але й очищуючи від відмерлих частинок за допомогою процедури пілінгу. Чудовим засобом для проведення цього процесу у домашніх умовах являються відмінні скраби для тіла на основі натуральних інгредієнтів. Прикладом такого являється цей тонізуючий ск..

67 грн.

ЮЮХХУУУУУУУУ

Люди, які використовують наші скраби, видають подібні звуки - ЮЮХХУУУУУУУУНіяких секретів немає-натуральні складові та повага до своїх клієнтів.Бажаємо здоров'я.Опис на етикетці:-це натуральний свіжий скраб для тіла на основі морської солі з додаванням натурального рідкого мила, ефірних олій та віта..

67 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)